Wraz z początkiem Lutego 2021 wprowadziliśmy do katalogu kosmetyków samochodowych Xpert pięć nowych produktów do pielęgnacji i czyszczenia auta, w tym między innymi mleczko do szyb, odżywkę do skórzanych tapicerek, pastę do renowacji plastików oraz nowy szampon do mycia samochodu bez wody. Zapraszamy do poznania ich bliżej!

Black Magic – Renowacja plastików zewnętrznych

Xpert Black Magic - Czernidło do renowacji plastików (250ml)

Xpert Black Magic to specjalna pasta do renowacji i ochrony zewnętrznych plastików, takich jak zderzaki, grille, listwy czy obudowy lusterek bocznych. Pasta Black Magic nie tylko przywróci pierwotny, ciemny kolor elementów plastikowych, ale też będzie długo chronić je przed blaknięciem oraz promieniami UV, które negatywnie na nie wpływają.

Glass Polish – Mleczko do szyb

Xpert Glass Polish - Mleczko do szyb (Puszka 500ml)

Mleczko Xpert Glass Polish – Czyste Szyby pozwoli Ci skutecznie wyczyścić i spolerować szyby, reflektory czy lusterka w samochodzie. Dzięki formule zawierającej drobne cząsteczki ścierne, mleczko Glass Polish nadaje się zarówno do aplikacji maszynowej, jak i ręcznej, przy użyciu twardego aplikatora, gąbki lub mikrofibry. Glass Polish pomoże Ci bez wysiłku usunąć z szyb tłuste zabrudzenia, zacieki z twardej wody, ślady nikotyny oraz inne uporczywe zabrudzenia.

Leather Plus – Odżywka do skórzanych tapicerek

Xpert Leather Plus - Odżywka do skórzanych tapicerek (500ml)

Idealna do zastosowania na wszelkiego rodzaju materiałach skórzanych, odżywka Xpert Leather Plus głeboko penetruje oraz konserwuje skóry, a przy tym nie zostawia na ich powierzchni żadnych kleistych pozostałości. Skórzane tapicerki po zastosowaniu Leather Plus stają się sprężyste oraz przyjemne w dotyku przez długi czas.

Paint Protect – Mycie auta bez wody i piany

Xpert Paint Protect - Mycie auta bez wody (500ml)

Xpert Paint Protect to mieszanka detergentów, lubrykantów, oraz środków nawilżających stworzona do bezpiecznego czyszczenia Twojego samochodu bez używania wody i szamponu. Bez problemu rozpuści on brud i zanieczyszczenia, które potem z łatwością usuniesz pozostawiając połysk bez smug.

Plastic Cleaner – Czyste plastiki

Xpert Plastic Cleaner - Czyste Plastiki (500ml)

Gotowy do użycia Xpert Plastic Cleaner to środek do szybkiego czyszczenia powierzchni plastikowych oraz innych tworzyw sztucznych. Pomoże on Ci usunąć wszelkiego rodzaju plamy, kurz i przebarwienia, a jednocześnie ochroni je przed płowieniem i nie zostawi na nich białego nalotu. Plastic Cleaner doskonale nadaje się do przygotowania powierzchni plastikowych pod aplikację dressingu.

Dodatkową nowością w naszym katalogu produktowym jest popularny dressing do kokpitu Xpert Natural Look o zapachu wiśniowym, który po cytrynie i morskiej bryzie jest trzecim dostępnym zapachem w tej linii. Zapraszamy do odwiedzenia strony dedykowanej dressingom Natural Look, aby zapoznać się z nim bliżej.

O firmie Xpert:
Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości kosmetyków samochodowych oraz produktów do auto detailingu na terenie całej Polski. Jeśli interesuje cię nabycie naszych produktów drogą hurtową, zadzwoń pod +48 574 479 274, lub wyślij maila na firma.xpert@gmail.com.

Powiązane artykuły:

Skomentuj artykuł: