Każdy właściciel samochodu zadaje sobie wiele trudu, by jego pojazd jak najdłużej zachował świeżość i dobry wygląd. Dzięki myjkom ciśnieniowym i myjniom możemy bez problemu pozbyć się natrętnego kurzu i brudu. Czy to jednak wystarczy? Szczególnie karoseria i zewnętrzne plastikowe elementy narażone są na negatywne działanie czynników atmosferycznych. By zapobiec niechcianym zmianom należy stosować odpowiednie preparaty. W tym artykule opowiem nieco więcej o zastosowaniu i działaniu Black Magic.

Renowacja i zabezpieczenie plastikowych elementów zewnętrznych pojazdu

Plastiki po jakimś czasie mogą płowieć i tracić swój piękny głęboki czarny kolor. Dzieje się tak, ponieważ są szczególnie narażone na negatywne działanie warunków atmosferycznych. Deszcz, śnieg, silny wiatr, słońce czy ujemna temperatura sprawiają, że plastik pracuje i zmienia się. W efekcie traci swój wygląd i sprawia, że nasz pojazd nie wygląda dobrze. By temu zapobiegać, należy stosować odpowiedni preparat. Black Magic przynosi bardzo dobre efekty i sprawia, że plastikowe części wyglądają jak nowe. Skutecznie chroni i odnawia czarne zderzaki, listwy, klamki, obudowy lusterek i inne elementy. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Na suchą i umytą powierzchnię nanosimy cienką warstwę preparatu.
  2. Po wyschnięciu polerujemy suchą szmatką.
  3. Cieszymy się długotrwałą ochroną przed negatywnym działaniem promieni UV i odświeżonym wyglądem elementów.

Sekret preparatu Black Magic

Nasze preparaty produkowane są w Wielkiej Brytanii. Zapewniają dobrą jakość i powtarzalność efektu, dlatego wykorzystywane są w wielu salonach detailingu w Polsce. Blach Magic to środek, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Wystarczy stosować się do instrukcji użytkowania, by w bezpieczny i prawidłowy sposób zabezpieczyć czarne, plastikowe elementy zewnętrzne naszego pojazdu. Sam proces renowacji jest bardzo prosty a efekty widoczne są przez długi czas.

O firmie Xpert:
Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości kosmetyków samochodowych oraz produktów do auto detailingu na terenie całej Polski. Jeśli interesuje cię nabycie naszych produktów drogą hurtową, zadzwoń pod +48 574 479 274, lub wyślij maila na firma.xpert@gmail.com.

Powiązane artykuły:

Skomentuj artykuł: